0 537 546 61 56
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ESKİŞEHİR ISI YALITIM ÜRÜNLERİ

08 Ekim 2017
4 kez görüntülendi

CAMYÜNÜ

*Çatı şiltesi
8cm, 10cm, 12cm, 14cm kalınlıklarında,
Tip 300, Tip 350, Tip 400 niteliklerinde İzocam marka ürünlerin satışını yapmaktayız.Ayrıca;

*Mertek arası şiltesi,
*Yalı cam yünü,
*Duvar levhası,
*Camyünü prefabrik boru ve alüminyum folyo kaplı cam prefabrikj boru başlıklı ürünlerimiz her çap ve kalınlıktadır.

TAŞYÜNÜ

*Ara bölme levhaları
3cm ile 12cm arasında,
40 kg/m³, 50 kg/m³, 52 kg/m³ yoğunluklarında,

*Taşyünü sanayi levhaları
2,5cm ile 12cm arasında,
70 kg/m³ile 110 kg/m³ yoğunluklarında,

*Rabis teli taşyünü sanayi şilteleri
3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm, 12cm kalınlıklarında,

*Taşyünü alüminyum folyo kaplı sanayi borusu
Her çap ve kalınlıkta,

*Manto taşyünü
3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm, 12cm kalınlıklarında,
100 kg/m³ile 150 kg/m³ yoğunluklarında malzemelerimiz mevcuttur.

EKSPANDE POLİSTREN (EPS)

Ekpande polistren blok halinde üretilen ve daha sonra rezistans teli ile istenilen boyutlarda kesilebilen levhalardır ve naylon ambalajda piyasaya sunulmaktadır. Özellikle dış cephe mantolama haricinde soğuk hava depoları, ticari buz dolapları, soğutma sistemli araçlar, ve dekorasyon işlerinde de kullanılmaktadır.

EKSTRÜDE POLISTREN (XPS)

Homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan köpük malzemelerdir. XPS’in hammaddesi olan polistren, ekstrüzyon işlemi ile hat boyunca istenilen kalınlıkta çekilir. Sürekli bilgisayar kontrolünde yapılan bu üretim sayesinde homojen balpeteği görünümünde, kararlı bir hücre yapısı elde edilir. Hücreler bütün yüzlerinden birbirine bağlıdır. Hava hücrelerin içine hapsedilmiştir. Hareketsiz kuru hava ile; bilinen en mükemmel ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Hattan çıkan malzemenin yüzeyi, zırhlı veya pürüzlü yüzey olarak malzemenin kullanılacağı detaydaki ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırılır. Bu yapı sayesinde Ekstrude Polistren malzemeler (XPS) bünyesine su almaz ve nemden etkilenmezler ve diğer ısı yalıtım malzemeleri ile kıyaslandığında haklı bir üstünlüğe sahiptirler.

POLIÜRETAN (PUR)

PUR köpük, su geçirmez olması nedeniyle neredeyse bütün soğutma boruları ve tesisatlarının yalıtımında kullanılır ve bu nedenle borular, bağlantılar vb. için yalıtım ceketi üretiminde yaygın bir kullanımına sahiptir. PUR köpük, kimyasal bir terim olan Poliüretan köpüğün kısaltmasıdır.PUR köpük, yalıtım malzemesi olarak yaygın bir kullanıma sahiptir.Çeşitli kimyasal maddelerle işlendiğinde, PUR köpük bir ateş geciktirici olarak da işlev görür.PUR köpük, bu yüzden borular, bağlantılar vb. için yalıtım ceketi üretiminde büyük ölçüde kullanılır. PUR köpüğün gürültü azaltıcı niteliği de vardır.

GENLEŞTİRİLMİŞ PERLİT (EPB)

Perlit, inci taşı anlamına gelen, grinin toplarından siyaha kadar değişik renklerde camsı volkanik bir kayadır. Bu haliyle perlit’e HAM PERLİT denir. Ham perlitin 0.0-2.5 mm. aralıklarda kırılıp, değişik aralıklı eleklerden geçirilerek boyutlandırılmasına Tasnif Edilmiş Perlit denir. Tasnif edilmiş perlitin 850-1150°C’deki alev şokunda bünye suyunu kaybederek, patlaması sonucunda tane hacminin 35 misline kadar büyümesi haline Genleştirilmiş Perlit denir.

GENLEŞTİRİLMİŞ MANTAR (ICB)

Doğal bir ürün olan mantar taneli yapıya sahip bir ısı yalıtım malzemesidir. Yalıtım sektöründe kullanılan mantar çeşidi genelde meşe mantarı olup Akdeniz ikliminin hakim olduğu coğrafyalardan elde edilmektedir. Gözenekli yapıya sahip olan mantar doğadan toplanarak granül hale getirilir. Granüllerin yüksek sıcaklıktaki buharda preslenmesi ve şekillendirilmesiyle mantar plaklar elde edilir. Mantar levhalar, -180 / +100°C aralığında kullanılabilir ve ısı iletkenlik değerleri 0,045-0,055 W/m.K’dır. Güneş ışınlarından etkilenmezler. Mantar levhalar buhar difüzyon direnç katsayısı düşük olduğu için nemi kolay geçirir. Bu nedenle genellikle terleme olan yüzeylerde kullanılmaktadırlar.

ELASTOMERİK KAUÇUK (FEF)

Yüksek buhar difüzyon değerine sahip olan elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlar. İklimlendirme ve soğutma tesisatlarında yaygın olarak kullanılan Elastomerik Kauçuk Köpük, adından da anlaşılacağı gibi Elastomerik Kauçuk esaslı, kapalı gözenekli düzgün hücre yapısına sahip bir yalıtım malzemesidir. Yüksek buhar difüzyon değerine sahip olan elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlar. Enerji tasarrufu sağlamak ve tesisat üzerinde yoğuşmayı engellemek için gerekli yalıtım kalınlıkları hesaplandıktan sonra uygulamaya başlanabilir.

POLİETİLEN KÖPÜK (PEF)

Polietilen çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastik üründür. İsmini monomer haldeki etilenden alır. Polietilen Köpük Kesimi ürüne özel hem zarar görmesini önleyici destek hem de görünüm şıklığı sunmak için farklı malzemeler kullanılarak kesim presslerinde üretilen ambalajlama türüdür. Özellikleri yoğunluğuna ve tipine göre değişse de, esnek yapısı, neme karşı iyi direnci ve ekonomik olması bir çok yerde kullanılabilitesini arttırmaktadır.

eskişehir ısı yalıtım malzemeleri fiyatları,
eskişehir ısı yalıtımı malzemeleri nelerdir,
eskişehir ısı yalıtım malzemeleri köpük fiyatları,
eskişehir ısı yalıtım malzemeleri ve özellikleri,
eskişehir yalıtım malzemesi çeşitleri,
eskişehir dış cephe izolasyon malzemeleri,
eskişehir iç cephe ısı yalıtım malzemeleri,
eskişehir ısı yalıtım malzemeleri isimleri,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?