0 537 546 61 56
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ESKİŞEHİR YANGIN YALITIM ÜRÜNLERİ

08 Ekim 2017
1 kez görüntülendi

CAMYÜNÜ

*Çatı şiltesi
8cm, 10cm, 12cm, 14cm kalınlıklarında,
Tip 300, Tip 350, Tip 400 niteliklerinde İzocam marka ürünlerin satışını yapmaktayız.Ayrıca;

*Mertek arası şiltesi,
*Yalı cam yünü,
*Duvar levhası,
*Camyünü prefabrik boru ve alüminyum folyo kaplı cam prefabrikj boru başlıklı ürünlerimiz her çap ve kalınlıktadır.

TAŞYÜNÜ

*Ara bölme levhaları
3cm ile 12cm arasında,
40 kg/m³, 50 kg/m³, 52 kg/m³ yoğunluklarında,

*Taşyünü sanayi levhaları
2,5cm ile 12cm arasında,
70 kg/m³ile 110 kg/m³ yoğunluklarında,

*Rabis teli taşyünü sanayi şilteleri
3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm, 12cm kalınlıklarında,

*Taşyünü alüminyum folyo kaplı sanayi borusu
Her çap ve kalınlıkta,

*Manto taşyünü
3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm, 12cm kalınlıklarında,
100 kg/m³ile 150 kg/m³ yoğunluklarında malzemelerimiz mevcuttur.

SERAMİK YÜNÜ

Seramik yünü çok yüksek sıcaklıklarda kullanılan lifli bir yalıtım malzemesidir. Taşyününün kullanılamadığı 1.200-1.400°C sıcaklıklar için kullanılır. Rub, levha, dökme şekillerinde bulunur. Beyaz renklidir. Yoğunluğu malzemenin şekline göre 100-150 kg/m3 arasında değişir. Yumuşak bir malzeme olup, levha tiplerinin dahi basınca dayanımı fazla değildir. En önemli özelliği yüksek sıcaklığa dayanabilmesidir. Seramik yünü yanmaz. Hidroflorik asit ve fosforik asit dışında diğer asitlerden etkilenmez. Islanma ve diğer özellikleri bakımından diğer lifli malzemelere benzer nitelikler taşır. Ülkemizde üretimi olmayıp, ithal edilmektedir. Seramik yünü, diğer lifli malzemelerde olduğu gibi rulo, levha, halat vs. şeklinde bulunur. Prefabrik boru halinde üretilemez.

PERLİT

Perlit asidik bir volkanik camdır. Perlit ismi bazı perlit tiplerinin kırıldığı zaman inci parlaklığında küçük küreler elde edilmesi nedeni ile inci anlamına gelen perle kelimesinden türetilmiştir. Perlit, ısıyla genleşme özelliği olan, genleştirildiğinde çok hafif ve gözenkli bir hale geçen bir kayaçtır. Perlit kelimesi hem ham perlit için hem de genleştirilmiş perlit için kullanılmaktadır. Çeşitli perlit kayaçlarının renkleri ve yapıları birbirinden çok farklı olabilir. Bu bakımdan perliti gözle tanımak oldukça zordur. Ham perlitin rengi saydam açık griden parlak siyaha kadar değişmekte olup, genleştiğinde renk tamamen beyazlaşır. Perlitte en önemli özellik % 2 ile 6 oranında değişen içeriğindeki sudur ve bu su perlitin kararlılığını sağlamaktadır.

VERMİKULİT

Vermikulit, volkanik mağma kaynaklarından elde edilen silikat mineraldir Yüksek ısıya maruz kaldığında hacmi genişler, geçirgenliği artar ve hacim ağırlığı belirgin bir şekilde düşerek şekil değiştirir. Süreç sonunda hafif, steril, gübreleri hızlı alma ve bitkiye yavaş bir şekilde verme yetisine sahip genleştirilmiş vermikulit elde edilir. Vermikulit ateşe dayanıklıdır ve ısı yalıtım özelliğine sahiptir.

KALSİYUM SİLİKAT

Kalsiyum silikat (Ca-Si) hafif izolasyon plakalar asbest içermeyen izolasyon malzemeleridir. Hafif veya ağır refrakter tuğlaların ya da refrakter betonu kombinasyonlarının arka izolasyonuna uygun ürünlerdir. Kalsiyum silikatın düşük termal şok dayanımı ön yüzey izolasyon malzemesi olarak kullanılmasına engeldir.

CAM KÖPÜĞÜ

yapılar için düşük maliyetli, dayanıklı bir malzemedir. Isısal, fiziksel ve nem etkenlerine maruz kaldığında üstün performans gösterir. Saf camın erimesi ve pudra halindeki camla karbonun köpükleşmesi ile üretilen, sızdırmaz, hava dolu hücreciklerden oluşan bir malzemedir. Bu yapısı sayesinde düşük ağırlıkta yüksek izolasyon performansı sağlar.

ÖZEL MASTİKLER

Kolay uygulanabilir. Kuruduktan sonra su geçirmez bir tabaka oluşturur. Hava şartlarına dayanıklı ve uzun süre esnekliğini korur. Boyanabilirdir ve yüzeyinde yağ içermez ve dolgu yapılan yüzeyi etkilemez. Alüminyum, ahşap ve PVC çerçeve ve pencerelerde, su, rüzgâr ve neme dayanıklıdır. Prefabrik yapı elemanlarının arasındaki genleşme fugalarında, ahşap, PVC, demir ve alüminyum doğramaların monta- jında, her türlü doğramanın sıva, denizlik ve diğer yapı malzemelerinin birleşimlerinde, eternit ve alüminyum çatı ve cephe plakaları- nın ve her türlü yapı malzemelerinin birleşimle- rinde, ayrıca çatlaklara karşı boya öncesi kullanılır.

eskişehir yangın yalıtım malzemeleri ve özellikleri,
eskişehir yangın yalıtımı nasıl yapılır,
eskişehir yangın yalıtımı,
eskişehir yangın yalıtımı uygulamaları,
eskişehir yangına 120 dakika dayanıklı malzemeler,
eskişehir yangına dayanıklı izolasyon malzemeleri,
eskişehir yangın yalıtımı,
eskişehir tesisat yalıtımı,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?