0 537 546 61 56
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Kardeşler Yapı Hakkında

 

 

Misyonumuz

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup tecrübe ve teknik bilgi birikimleri kullanarak çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve Müşterilerimize, Güvenli ve Doğruyu, Kaliteyi ön planda tutarak Mutlu birliktelikler kurmak, Geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe Hep beraber koşmaktır.

Vizyonumuz

Toplam Kalite Yönetimini ilkelerimiz olarak benimseyen, sürekli yeniliğe ve değişime açık bir şirket olarak, Üstlendiğimiz işleri Tecrübeli çalışma Arkadaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla beraber Yüksek Kalitede, zamanında, Eksiksiz ve Sıfır Hata Prensibi ile Teslim edecek şekilde Sektörün saygın ve yenilikçi lideri olmayı Vizyonumuz olarak benimsemiş bulunmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik

KARDEŞLER YAPI olarak hedefimiz üstlendiğimiz projelerimizde, teslimat sonrası hizmetlerde ve süreçlerde size ve müşterilerinize katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri sizlere sunmaktır. Modern ve moda olan son trendleri sizler için takip ederek en yenilikçi çözümleri sunmak ana amacımızdır.

Takım Çalışması

Profesyonel iş akışını amatör bir ruhla harmanlayan tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere kalite ve hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtmak adına sürekli koordinasyon ve yardımlaşma halinde olup sorunların çözümlerinde daha hızlı hareket etmeyi hedeflemektedir. Tüm çalışmalarımız uzmanlaşmış alt birimlerimiz tarafından ayrı ayrı planlanarak işleme alınmaktadır.

Güven

“Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman yaslayabileceğiniz tek şey ailenizdir.”

KARDEŞLER YAPI Ailesi, gücünü kurulduğu 2007’den bu zamana sadece inşa etmeyi değil aynı zamanda müşterilerimizde güven duygusunu da inşa etmeyi şiar edinmiştir.KARDEŞLER YAPI çalışanı da sahip oldukları en değerli şeyin insanlara güven vermek ve güven ortamı oluşturmak olduğunu bilerek hareket etmekte ve görevlerini bu çerçevede icra etmektedir.

Karşılıklı güven anlayışı KARDEŞLER YAPI ailesinin vazgeçilmez unsurları arasında yerini almaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal olarak sorumluklarımızın ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Bir inşaat firması olarak toplumdan aldığımız girdileri yine toplum yararına harcama konusundaki gayretimiz ilk günkü hassasiyetimizle devam etmektedir. Bu çerçevede eğitimden sanata, kültürden spora kadar birçok alanda sosyal sorumluluk adına üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.